Наша команда


ПРАВЛІННЯ

Арехта Андріана

Ветеранка, лідерка Жіночого ветеранського руху. В 2009 закінчила Київський Національний Лінгвістичний Університет, за спеціальністю перекладач з англійської мови. В 2020 отримала ступінь Магістра в  Києво-Могилянській Академії, факультет правничих наук, спеціальність “Публічне управління та адміністрування”.   

У 2013-2014 рр. активна учасниця Революції Гідності. У травні 2014 році поїхала на Схід України як доброволець і вступила до Збройних Сил України (батальйон “Айдар”), входила в склад штурмової групи (штурмовик), за званням – молодший сержант. Брала участь в бойових операціях по звільненню, зачистці та укріпленню населених пунктів в Луганській області.

Відзнаки та нагороди – Народний герой України, кавалер ордена “За Мужність” III ступеня. Після повернення, взяла участь в адвокаційній кампанії “Невидимий Батальйон”, одна із героїнь документального кіно про участь жінок в російсько-українській війні. В 2018 році разом із посестрами розпочала роботу над формуванням Жіночого ветеранського руху. Представляла українських ветеранок в штаб-квартирі ООН та НАТО, на Ukraine Reform Conference в Торонто. В 2020 стала Національним консультантом ООН з питань гендерної рівності при Міністерстві у справах ветеранів.

Приймак Катерина (“Зоя”)

Заступниця голови організації ГО “Жіночий ветеранський рух”.

За освітою культуролог, до війни працювала у центрі сучасного мистецтва. У 2014 доєдналася до лав Добровольчого Українського Корпусу, м/с “Госпітальєри”,  де 11 місяців працювала парамедиком у складі евакуаційної бригади (Піски, Шахта Бутівка).

Після повернення працювала на телебаченні. В 2018 році разом із посестрами розпочала роботу над формуванням Жіночого ветеранського руху. Зараз здобуває освіту магістра у Київській школі економіки, на програмі “Public Policy and Governance”. Двічі представляла українських ветеранок в штаб-квартирі ООН (CSW 63 у Нью Йорку, Beijing+25 у Женеві). 


Лауреатка премії “Євромайдан-SOS”. 

Кіріллова Юлія

Ветеранка, членкиня правління ГО “ЖВР”, координаторка соціального відділу організації. За освітою юрист. З 2014 році активна волонтерка та парамедик-доброволець, а в 2015 році була мобілізована до лав Збройних Сил України діловодом в 25 батальйон Київська Русь. Згодом була переведена на посаду розвідника гранатометника, а з 2016 року, була санінструктором медичного пункту військової частини.

В жовтні 2016 року звільнилася з армії і розпочала громадську діяльність. В 2018 році доєдналася до формування Жіночого ветеранського руху, де на сьогодні очолює соціальний відділ та допомагає посестрам повернувшись з війни пристосуватися до цивільного життя. 

В 2019 році отримала стипендію та вступила на магістерську програму за спеціальністю “Публічне управління та адміністрування” до Києво-Могилянської Академії.

В 2019 році ввійшла в ТОП 50 фіналістів проєкту “Нові Лідери” з проєктом “Соціально-Психологічної реадаптації для ветеранів” і до сьогодні успішно втілює проєкти з психологічної реабілітації для чоловіків і жінок ветеранів.

Нагороджена Нагрудним знаком “Знак пошани”  Міністерства Оборони України.

Дем’яник Людмила (“Катруся Стріла”)

Членкиня правління ГО “Жіночий ветеранський рух”.

Доброволиця 5-го ОБ Української добровольчої армії та офіцерка запасу Збройних сил України. Її військова історія розпочалась в серпні 2014. Людмила працювала на різних посадах в батальйоні: від помічниці начальника штабу батальйону до координаторки по роботі з волонтерами.

Повернувшись в 2016 році, очолила координаційний центр ГО «ДіЯ» та адміністративний відділ Головного штабу Української добровольчої армії. Згодом отримала військове звання молодшого лейтенанта. Працює провідним спеціалістом аналітично-розрахункового сектору оперативно-координаційного відділу у Київській службі порятунку.

Клемпоуз Галина (“Перлинка”)

Ветеранка, членкиня правління ГО “ЖВР”. В 2017 році закінчила Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого за спеціальністю правознавство, магістр. В 2014 році, будучи студенткою, почала активно займатися волонтерською діяльністю по допомозі армії на війні. У 2016 році стала добровольцем в 1 ОШР ДУК ПС, через пару місяців після цього разом з іншими побратимами підписала контракт зі Збройними Силами України будучи студенкою денної форми навчання. Спочатку службу проходила в 1 МБ 54 ОМБР, після конфлікту з командуванням бригади разом побратимами перевелись до 46 ОШБ “Донбас-Україна”. Солдат. Займала посади оператор, санітар-стрілець, гранатометник, санінструктор роти, бойовий медик взводу, виконувала роботу аеророзвідниці та прессекретаря батальйону.

В вересні 2018 році була звільнена з лав ЗСУ. 

Представляла ветеранок в штаб-квартирі НАТО. Є випускницею програми Open World по обміну досвіду ветеранів з США. 

В 2018 році разом з іншими ветеранками-посестрами розпочала формування ГО “ЖВР”.

Підрозділ 2: КИЇВСЬКИЙ ОСЕРЕДОК

Підрозділ 3: ЛЬВІВСЬКИЙ ОСЕРЕДОК

Арістова Вероніка (“Ніка”)

Регіональна менеджерка ГО “ЖВР” у Львівській обл.

За освітою фельдшер-акушер. В березні 2015 року вирушила на Схід, де була парамедиком в ОДЧ “Карпатська Січ” (Піски, Водяне). У листопаді того ж року перейшла до ДБ “ОУН”, де згодом почала виконувати обов’язки керівника медичної служби (Піски, Кримське). 19.01.2018р підписала контракт із 93 ОМБР, де 11 місяців виконувала обов’язки старшого бойового медика, звільнена за станом здоров’я.

По завершенню служби вступила до ГО “ЖВР” та зайнялась волонтерством у сфері допомоги військовим та прифронтовим інтернатам.

Захарчук Юлія

За теперішньою професією аварійний комісар. За освітою економіст та фінансист. Закінчила за цими спеціальностями Львівську Комерційну Академію.

Волонтер. Громадська активістка. Як співорганізітор та учасник брала участь в акціях за якісний транспорт, звільнення корумпованих чиновників зі своїх посад, за прозоре розслідування підпалу військового складу частини “Беркут” у Львові та ін. Пише запити до різних структур по питаннях ветеранів, доступності освіти, політв’язнів, патріотичного виховання та ін.

Під час революції Гідності у Львові брала участь в блокуванні виїзду частин ВВ до Києва на Майдан. Після ночі гніву була однією з координаторів на рації патрулювання вулиць.

Коли російські війська вдерлись до України і багато її друзів і знайомих поїхали добровольцями на схід, Юлія почала з подругами збирати кошти на допомогу нашим захисникам. Потім своєю командою доєднались до громадської ініціативи «Допомога армії». Згодом Юлія вийшла з ГО «АТЛ», яку і засновувала, вийшла з ініціативи «Допомога армії», та зареєструала свою ГО «Волонтерський курінь».

В цьому році стала членом ЖВР та продовжує волонтерську діяльність.

Філіпович Юлія

Ветеранка добровольчого підрозділу, проєктний менеджер та заступник голови Львівського відокремленого підрозділу ЖВР. В 2013 р. стала молодшим спеціалістом у сфері обліку та аудиту, з 2016 р. навчаюсь в Приазовському державному технічному університеті на кафедрі Механічної інженерії.

У 2013-2014 рр. учасниця Революції Гідності. У грудні 2014 р. поїхала на схід України як доброволець, у складі 8-ого ОБ Української Добровольчої Армії (УДА) «Аратта», входила в склад розвідувальної групи, що працювала у Маріупольському напрямку.

Після повернення пройшла навчання по професійному лідерству, підприємництву, комунікації та проектному менеджменті. Стала співзасновником громадської організації Veterans Go, що здійснює інклюзивні подорожі для ветеранів.

Підрозділ 4: ЧЕРКАСЬКИЙ ОСЕРЕДОК

Гаркавенко Ірина

Савченко Валентина

Ткач Вікторія

Підрозділ 5: ДОНЕЦЬКИЙ ОСЕРЕДОК

Леся Кулагіна

Дар’я Галка

Підрозділ 6: ЗАПОРІЗЬКИЙ ОСЕРЕДОК

Вольтер Людмила

Драгун Юлія

Підрозділ 7: ЖИТОМИРСЬКИЙ ОСЕРЕДОК

Підрозділ 8: ВІННИЦЬКИЙ ОСЕРЕДОК

Підрозділ 9: ЛУГАНСЬКИЙ ОСЕРЕДОК

Підрозділ 10 ОДЕСЬКИЙ ОСЕРЕДОК

Підрозділ 11: ПОЛТАВСЬКИЙ ОСЕРЕДОК

Підрозділ 12 ВОЛИНСЬКИЙ ОСЕРЕДОК