Фронтові автівки для ЗСУ


Без авто на війні – неможливо. Автомобілі потрібні завжди.

На початку війни нам зателефонувала посестра зі словами: «Дівчата, головне зараз — це багато позашляховиків та пікапів, бо в нас буде гірше, ніж в Чечні». З того часу автівки для фронту — наш пріоритет.

Проблема у тому, що від прямого артилерійського влучання від машини не залишається нічого. План дій для наших воїнів у такому випадку: вижити, звернутись за допомогою до волонтерів та швидко отримати заміну.

Пікап для ССО

Оперативно знайти, замовити та придбати автівку для наших захисників – одне з пріоритетних завдань Жіночого Ветеранського Руху.

За майже 5 місяців ми передали 47 авто для різних підрозділів. Пікапи марок Mazda, Ford, Mitsubishi, Nissan, Volkswagen вже теж працюють на нашу перемогу!

ЖВР придбали 28 авто з загальною вартістю в 85500 євро, 153500 доларів та 1165500 грн. Не забуваймо, що автівки потребують догляду, тому на ремонт, евакуацію та технічне обслуговування ми витратили ще 1694006 грн.

Ще 19 автівок за нашого сприяння на фронт передали благодійники. Серед них і відомий броньований бус для нашого медичного екіпажу.

Далі — більше! Долучайтесь до підтримки тих, хто забезпечує нам мирне небо над головою.

Авто для Андрія Хливнюка
Для розвідувальної групи 72 батальйону
Для батальйону десантно-штурмових військ
Бус для Групи активної реабілітаціі, спеціально облаштований для людей на візках
Бус броньований для евакуації поранених
Бус для ветеранки Юлі Микитенко
Бус для посестри з ЖВР, призначений для евакуації цивільних