Підтримка ветеранок під час пандемії Covid-19


2020 рік для України як і для всього світу видався не із найлегших. Населення опинилося в самоізоляції, майже все навчання та велика доля робіт перейшли в онлайн режим і всім нам довелося змінювати свій спосіб життя. Хтось навіть втратив роботу.


Українські ветеранки не стали виключенням та зіштовхнулися з багатьма проблемами. Але за підтримки “ООН Жінки” та Фонду Швеції Жіночому ветеранському руху вдалося реалізувати онлайн навчання для учасниць організації. Всього було проведено близько 100 годин семінарів, тренінгів та практикумів.

Юлія Раскевич, міжнародна тренерка та експертка з грантменеджементу і фандрейзингу, провела курс з проджект менеджменту, завдяки якому його учасниці змогли розібратися який шлях треба подолати від зародження ідеї до реалізації проєкту. 

З основами маркетингу ветеранок знайомила Надія Перевізник, спеціалістка з маркетингу і PR, яка має багаторічний практичний досвід. Близько 30 дівчат зацікавилося курсом, більше половини його прослухали.

Олена Сущенко організувала для учасниць Руху навчання з англійської для рівня початківець.

Марина Шабаліна зголосилася привідкрити для ветеранок таємничу сферу ІТ та провести курс для здобуття рівня Junior. А Гій Анастасія провела лекцію по працевлаштуванню в ІТ. – https://www.uwvm.org.ua/?p=3600

Задля підвищення фінансової грамотності серед учасниць нашого Руху тренерка Олександра Груздевич, фінансистка з 18-річним стажем, провела інтерактивний онлайн захід. 

Тренерка Наталія Ящук ділилася знаннями по навичкам з працевлаштування та розкрила секрети цілепокладання. А Анастасія Скакун провела лекцію “Твоя кар’єра в твоїх руках”.

На цьому ми не збираємося зупинятися і вже запланували на 2021 рік нові курси для учасниць Жіночого ветеранського руху, в тому числі будемо поглиблювати знання з підприємницької діяльності. Слідкуйте за оновленнями, буде корисно та цікаво…