Алея пам’яті


Вже сьомий рік в Україні триває війна з Росією.  Військовослужбовці та військовослужбовиці гинуть боронячи цілісність нашої держави на Сході України. Загиблих вже не повернути та біль за їхньою утратою ми не втамуємо нічим… Але ми зобов’язані берегти та шанувати пам’ять про них.

За ініціативи громадської організації «Жіночий ветеранський рух», вже було висаджено п’ять Алей Пам’яті загиблих жінок в російсько-українській війні. В містах Краматорськ, Київ, Львів, Черкаси та Житомир.  Декоративні яблуні Недзведського –  це пам’ять про дівчат, які віддали найдорогоцінніше – своє життя за свободу і мир в Україні. Вони будуть зеленіти та квітнути, як квітла кожна з них.

Такі алеї є важливою складовою нової патріотичної історії України, її нового сприйняття. Сюди в будь який момент можуть прийти школярі, студенти, родини, щоб глибше зрозуміти і відчути події, які зараз відбуваються на Сході України. Тут можна гуляти, думати про сенс життя та про його  істинні цінності.

Ми прагнемо, щоб Алеї пам’яті були висаджені по всій Україні, для того, щоб пам’ятати ціну, яку ми платимо за Незалежність.

Такі Алеї потрібні не тільки задля вшанування пам’яті про загиблих за свободу та незалежність України. Цей проект також має не менш важливу виховну функцію, тому що наші діти повинні розуміти, який важкий шлях зараз проходить країна, та якою цінною нам дістається Мир та їхній спокійний сон.