Саєнко та Карпа: Розіграш картини «Ню номер два»
Культуртрегерка Олександра Саєнко та літераторка Ірена Карпа розіграли картину пензля Олександра Літвінова “Ню номер два” та раніше неопублікований вірш Карпи до неї. Участь у лотереї взяли понад 150 благодійників. Закумульована сума - 42 400 грн.
Ці гроші Олександра та Ірена передали руху VETERANKA на закупівлю надлегких бронеплит Angels Armor для жінок-медиків.
Розповідає Олександра Саєнко: “А історія була така.
Я закохалась у картину Олександра Літвінова «Ню номер два» з першого погляду. Придбавши її, я ніби відчувала, що ця жінка, написана на левкасі, має особливу місію. Створена для чогось більшого, ніж прикраса інтер‘єру.
Я попросила Карпу написати про прекрасну жінку і відкрила для себе Карпу-поетку.
Але ця поезія не була оприлюднена.
Картина вкупі з романтичним віршем «Поки я чекаю на тебе …» про кохання і очікування стали предметом розіграшу лотереї на підтримку важливої справи - закупівлі бронежилетів для жінок на передовій.
Збір коштів завершено 14 лютого. Переможця визначено. Шедевр відправляється до щасливого власника”.