Запрошуємо волонтерів приєднуватися до нашого Штабу

День Незалежності. Півроку, як ми стали єдиним монолітом, і виборюємо її разом. Півроку інтенсивної роботи нашого Штабу швидкого реагування.

Звітуємо за витрати. Вони нам здаються астрономічними, але це лише частка того, що було зроблено за цей час. Зроблено завдяки вам, найкращим людям, які кожен день підтримують роботу нашої організації — працею, коштами, гуманітарною допомогою, військовим спорядженням, автівками.

За цей час ми витратили 40 288 316 гривень (сорок лямів!). Поза цими витратами за цей час ми передали десятки тон харчів на фронт та цивільним, купу снаряги, автівок від благодійників. Ми зробили безліч рейсів. Якби ми ще мали більше часу, щоб звітувати вам за все!

Хочемо дати собі трохи часу, привести справи до ладу, накопичити трохи ресурсу. Ми вже інтенсивно готуємося до зими. Шукаємо партнерські організації, тому що єднатися як ніколи важливо.

У всіх, хто в очікуванні відповідей на запити, просимо вибачення. Ми не встигаємо обробити кожне ваше звернення так швидко, як нам би цього хотілося. Тому зараз ми беремо паузу всього на тиждень, розгрібаємо всі завали – і знов до бою.

Запрошуємо волонтерів приєднуватися до нашого Штабу, адже головна наша сила в людях. Форма тут: https://forms.gle/K7FqsAMkDU6pYakM6

Слава Україні! Бережіть себе та близьких.