“А з-під двох турнікетів просто хлестала кров”: ЖВР організовує благодійний концерт для закупівлі якісних турнікетів

Поле бою -це не стерильна операційна. І все, що там може врятувати життя – це правильно накладений турнікет. Для цього з бійцями усіх підрозділів проводять інструктаж з тактичної медицини та вчать правильно його накладати. Бо саме це вміння, частіше за все, рятує життя. Але, що робити, коли ці знання виявляються марними, бо в тебе замість сертифікованого джгута підробка?

Медики нашого евакуаційного екіпажу приїхали за пораненим бійцем. І яке було їх обурення, коли вони побачили на його нозі два турнікети, крізь які текла кров. Не всім відомо, але через інтенсивну крововтрату людина помирає за п’ять хвилин. І доїхати такому пораненому до медиків може просто не вистачити часу. На щастя, в парамедиків був якісний сертифікований турнікет, який зміг зупинити кровотечу.

31 травня ГО «Жіночий ветеранський рух» проводить благодійний онлайн-концерт, у якому всі кошти за квитки будуть витрачені на закупівлю саме сертифікованих турнікетів для якісного наповнення аптечок ЗСУ. Долучайтесь! Можливо саме ваш квиток, допоможе повернутись додому тому, хто зараз тримає для нас небо.