Штаб швидкого реагування “Жіночого Ветеранського Руху”

25 лютого наша громадська організація “Жіночий Ветеранський Рух” відкрили штаб швидкого реагування. За цей час до нього долучилися десятки волонтерів і тисячі людей вже отримали необхідну допомогу.

В день заснування штабу заступниця голови ГО “Жіночий Ветеранський Рух” Катерина Приймак відкрила збір на власну картку для витрат штабу.

За цей період на картку приват 1 надійшли – 159500 гривень, витрачено 148795 гривень.На картку приват 2 надійшло 492347 гривень, а 493241 гривень було витрачено.На карту монобанк надійшло 49527 грн, а витрачено 49487 грн.

Ці кошти були витрачені на будівельні матеріали для обладнання позицій, спальні мішки, каремати, їжу, поповнення рахунку для команди штабу, цигарки для військових, ліки, закупівлю спорядження для військових у Німеччині, логістику закордоном, корм для тварин, шеврони для військових та обладнання для нашої майстерні дронів, яка віднедавно працює в нашому штабі.

Також з офіційного рахунку ми придбали палива на 144650 грн та води для госпіталю та ТрО на 20000 грн. В процесі оплати рахунки на 10 рюкзаків для медиків та 1000 бандажів для тактичних аптечок. Також ми придбали 100 тактичних ножиць та 100 підсумків IFAK.

На офіційні рахунки надходять різні суми, від малих до великих. Наразі найбільше надходження одним платежем це 10 тис євро від благодійника, який лишився анонімним. Дякуємо всім, хто допомагає. За 19300 євро ми вже оплатили 4 пікапа для мобільних груп на передовій, які скоро будуть передані новим власникам, на 11920 євро ми закупили 191 протигаз. На 68000 євро ми придбали 93 бронежилети, які вже захищають нових власників та ще 3 тепловізори, які скоро отримають наші захисники. Також ми подарували підрозділу ГУР автомобіль Хаммер. Оплатили ще 100 бронежилетів та 200 шоломів, придбали 5 прицілів та планок.

Ми придбали ще 100 турнікетів за допомогою Unchain Fund Також разом з Фонд “Громадяни” та Maria Lemberg придбали аптечок на $100000 та такмеду на купу тисяч крон. І вже роздали більше 1000 аптечок для підрозділів, які обороняють Україну. Ми роздали 61 тепловізор бійцям завдяки фонду Громадяни, і ще 3 завдяки нашим друзям з Польщі. Роздали 4 дрони завдяки Razom for Ukraine та Марія Берлінська, ще 4 дрони закупили, та передали бійцям.

Зараз на особистих картках є залишок 15200 грн + 9000 грн, які ми передали на організацію Ніні Харченко до закупівлі бронежилетів.

Це все не рахуючи тонн вантажів, які для нашої організації передають люди з усього світу. Зараз у нас штаб, в якому працює більше 70 сміливців, наші екіпажі розвозять цивільним та військовим допомогу.

Запитів на допомогу є набагато більше, ніж вистачає наших ресурсів, тож ми намагаємося по максимуму забезпечувати наших захисників та захисниць і щодня шукати нові можливості для того, щоб отримати необхідні товари.

Наразі нашому штабу дуже потрібна фінансова допомога на:

Дрони, адже в нас в штабі тепер є відділ, що займається їх сбором, програмуванням та перепрошивкою для наших захисників.

Бронежилети, бо запитів на них набагато більше ніж ми маємо в наявності.

Тактична медицина, адже бойові медики по всій Україні зараз рятують життя.

Нагадуємо, що до нашого штабу можна вернутися за допомогою в забезпеченні як військовим, так і цивільним, які за певних причин не мають можливості придбати необхідне. Щоб отримати допомогу заповніть заявку: https://bit.ly/3Jtkdce

Реквізити для фінансової допомоги знаходяться на головній сторінці нашого сайту.

Хочемо подякувати кожному хто долучився за допопомогу!