Алея пам’яті у Новоград-Волинську

19 жовтня у Новоград-Волинську (Житомирщина) відбулось відкриття Алеї пам’яті в честь жінок, які загинули у російсько – українській війні.

Було висаджено 20 декоративних яблунь, кожна з яких присвячена загиблій військовій. Одну із яблунь присвячено Сабіні Галицькій, яка навчалась у Новоград-Волинському медичному фаховому коледжі. До висадження Алеї долучились батьки Сабіни.

Присутні хвилиною мовчання вшанували загиблих жінок – воїнів, захисниць України та поклали до кожного деревця квіти.

Організаторами є ми, Жіночий ветеранський рух, але подія була б неможлива без підтримки небайдужих містян.

Щиро дякуємо за допомогу, всебічне сприяння депутату райради Миколі Іванюку, який взяв на себе основні організаційні заходи. Також висловлюємо вдячність представникам міськради, райради, небайдужим громадянам – жителям Новоград – Волинського, керівництву й учням медичного коледжу Новоград-Волинська, військовим 30 омбр, 12 інженерного полку та представникам БФ “Громадяни”.

Алею вдалося висадити за кошти благодійників. Всі охочі з інших населених пунктів України можуть долучитися до проєкту Жіночого ветеранського руху, підтримавши ініціативу на Спільнокошті (посилання у першому коментарі). Зараз в Україні висаджено 9 таких алей: Краматорську, Києві, Львові, Броварах, Житомирі, Черкасах, Ужгороді, Дрогобичі, Новоград – Волинському.