Заява щодо Маршу захисників 2021

Жіночий Ветеранський Рух підтримує проведення Маршу захисників України 2021 у м. Києві 24 серпня 2021 року. Ми делегували свою представницю в організаційний комітет та запрошуємо ветеранок, активісток Жіночого ветеранського руху взяти участь у такій величній події.

Марш захисників України об’єднує учасників російсько-української війни, волонтерів та патріотичне суспільство України і вже ввійшов у новітню історію України як приклад єднання українців з різних куточків держави.

24 серпня 2021 р., у день Незалежності України Хрещатиком крокуватиме Марш захисників 2021. Збір на 13:00 у парку Шевченка.

У 2020 р. вперше за всю історію Незалежності нашої держави, центральними вулицями столиці пройшла “коробочка” Жіночого ветеранського руху – ветеранок російсько-української війни, військовослужбовиць ЗСУ, НГУ, волонтерок.

Запрошуємо учасниць Жіночого ветеранського руху, ветеранок російсько-української війни, військовослужбовок, волонтерів у нашу коробочку, яку ми формуємо як і минулого року, реєстрація тут https://bit.ly/3wx3jSG

Закликаємо всіх долучатись До Маршу, приїжджайте до Києва, ставайте у стрій зі своїми побратимами, посестрами, адже це наш день, наш Марш!

Підписуйтесь на подію Марш Захисників України 2021, тут постійно публікується вся інформація про проведенню Маршу.

Пропонуємо пригадати яким був минулорічний Марш захисників.

Чекаємо всіх!