Як стати кіберзахисником та кіберзахисницею

Спливає термін подачі заявок на навчання у програмі професійного розвитку в сфері кібербезпеки та реінтеграції для ветеранів АТО / ООС «Кіберзахисники». А ще зовсім нещодавно Жіночий ветеранський рух спільно з співзасновниками програми та представниками зі сфери інформаційного захисту проводили он-лайн зустріч з потенційними кандидатами на навчання, ветеранами та ветеранками російсько-української війни, які боронили кордони Батьківщини, а тепер планують продовжити захист вже на іншому для себе «полі».

Захід можна переглянути за посиланням: https://www.facebook.com/UkrainianWomenVeteranMovement/videos/4061130377281908

Програма професійного розвитку у сфері кібербезпеки та реінтеграції для ветеранів АТО/ООС «Кіберзахисники» запроваджує комплексний підхід до адаптації ветеранів у цивільному житті. Для якнайшвидшого і вдалого працевлаштування випускникам Програми надається наступна підтримка від кар’єрних консультантів:

1. Чотиримісячний онлайн навчальний курс із кібербезпеки від найкращих українських фахівців із команди Олексія Барановського та НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського».

2. Групові заняття з кар’єрного консультування у форматі семінарів, воркшопів та неформальних зустрічей.

3. Допомога у створенні індивідуального плану працевлаштування та написанні резюме.

4. Підготовка до участі в конкурсі на проходження стажування/працевлаштування до державних і комерційних компаній, які підтримують Програму.

5. Підготовка до співбесіди з потенційним роботодавцем.

6. Участь у спеціальних заходах Програми та галузевих зустрічах із потенційними роботодавцями.

Програма впроваджується за підтримки Державного департаменту США CRDF Global – незалежною організацією, міжнародним експертом із нарощування потенціалу в сфері кібербезпеки, що передбачає створення у світі стійких спільнот, захищених від кібератак та дезінформації.У випадку, якщо Ви пропустили подачу заявок для участі в навчанні, можете не засмучуватися, адже дуже скоро буде запущено другу групу. Тому слідкуйте за новинами. А більше інформації про Програму та умови участі читайте на сайті: https://cyberdefenders.org.ua/.

Тим, хто вже проходить відбір та готується до старту навчання, бажаємо успіху!