ДОПОМОГА ВЕТЕРАНКАМ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ

Україна, як і весь світ, вже другий рік потерпає від пандемії Covid. Боротьба йде по всіх “фронтах”. Внаслідок захворювання, на превеликий жаль, гинуть люди, багато хто втратив роботу чи були змушені брати відпустки за власний рахунок. 

Зрозуміло, що ми командою Жіночого ветеранського руху не можемо лишатися осторонь і хоча б трохи, але допомагаємо своїм посестрам, які опинилися в скруті. Так само деякі з них залишились без роботи, хтось із дівчат перебуває у відпустці по догляду за дитиною і потребує підтримки.

Тому ми ініціювали збір коштів для формування продуктових наборів для ветеранок. Чимала кількість небайдужих відгукнулася і ми разом змогли надати хоч таку маленьку, але суттєву допомогу.

Спочатку до допомоги долучилася Спілка учасників, ветеранів, інвалідів АТО та бойових дій — СУВІАТО. Завдяки їхньому вкладу чотири ветеранки отримали набори першої необхідності. А ще для однієї посестри вагому підтримку зробила Анна Гвоздяр, сформувавши чималу посилку.

На нашій сторінці у фейсбуці ми опублікували рахунок із закликом про збір коштів і вже за декілька днів від добрих людей надійшло 4650 грн. для формування наборів. Тож ми вирушили на закупки і зібрали ще для шістьох ветеранок набори. 

Загалом було відправлено більше 200 кг продуктів та засобів першої необхідності для ветеранок, які опинилися в край складному становищі. 

Всі дівчата, які звернулися до нас з проханням про допомогу, отримали набори. А ми в свою чергу висловлюємо подяку всім небайдужим, які долучилися до нашої ініціативи й не лишилися осторонь в такі непрості часи. Разом ми сильніші!