ITOCA для Жіночого ветеранського руху

Учасниці борд-команди ГО «Жіночий ветеранський рух» завжди прагнуть нових знань та розвитку, а тим паче, щоб Рух розвивався та масштабувався. Для цього постійно самоудосконалюються, беруть участь в різноманітних курсах та тренінгах.

До прикладу, нещодавно команда в рамках проєкту «Жінки України: залучені, спроможні, незламні», який впроваджує організація «Пакт» та Жіночий консорціум України, отримувала знання з інтегрованої оцінки технічного та організаційного потенціалу (ITOCA). До участі було також залучено представницю Львівського регіонального осередку. А відбувалося все за фасилітування Друзенко Тетяни.

Загалом проєкт «Жінки України: залучені, спроможні, незламні» має за мету просування гендерної рівності в Україні, і, шляхом посилення жіночих організацій, поліпшуючи систему їх управління, підвищуючи продуктивність у реалізації програм та адвокацій, підвищувати реалізацію прав людини жінками.

Тож за два дні завдяки фасилітаторці. команді Жіночого ветеранського руху вдалося спільно визначити сильні та слабкі сторони організації та розробити план розвитку організаційного потенціалу. Для того, щоб зрозуміти повну картину, довелося проаналізувати наступні моменти: як в організації зі стратегічним плануванням; на якому рівні врядування та операційний менеджмент; чи достатньо залучаються людські ресурси; чи проводиться фінансовий менеджмент; моніторинг і оцінка; яка ситуація щодо партнерств та мережування; як швидко можна мобілізувати ресурси; яка в організації комунікаційна стратегія та як проходить технічна експертиза.

Дізнавшись оцінку вищезазначених сфер, команда отримала цінну інформацію. Разом підбили підсумки дводенної зустрічі та розписали наступні кроки у формуванні подальшого інститутційного розвитку організації.