Курс тренінгів “Підприємницька діяльність”

Як відомо, навчання багато не буває. Особливо, коли це практичні знання з підприємницької діяльності. От восени 2020 року за підтримки “ООН Жінки” та Фонду Швеції Жіночий ветеранський рух провів курс, де учасниці мали можливість ознайомитися з тим, що взагалі таке підприємницька та бізнес діяльність; як сформулювати концепцію продукту; як залучити інвестиції та як розписати бізнес-план. Завдяки здобутим знанням ветеранки запустили свої перші проєкти.

І вже цього року ми вирішили продовжити навчання і запускаємо курс, дещо покращивши його. Для цього зібрали досвід і потреби ветеранок, які мають свою справу чи на шляху до її створення. На курсі тренери, які мають власні успішні реалізовані проєкти, поділяться своїми вміннями та досвідом, допоможуть відпрацювати або заново створити бізнес-моделі.

Програма нового курсу була розроблена для:

— аналізу економічної спроможності власної справи;

— створення фандрейзингової стратегії;

— вивчення технологій збору ресурсів;

— написання та корегування заявки для отримання коштів на розвиток власної справи.

Наші тренери:

Володимир Шевченко — засновник Veterano Coffee, бізнес-тренер.

Світлана Насирова — бізнес-консультант з маркетингу та розвитку бізнесу.

Ольга Маліхатко — бізнес-тренер, менеджер із залучення міжнародних інвестицій МХП.Навчання стартує вже з 15 лютого. Для участі необхідна реєстрація за посиланням:https://docs.google.com/…/1YjMLFNwzexj5fmEFccfv5ep…/edit