Мінветеранів ініціює створення Інституції ветеранського Омбудсмена.

Куди звертатись, якщо твої права порушують? 

У ветеранській спільноті зараз не все спокійно, адже через дискредитацію ветеранів у ЗМІ, ганебні затримання за необґрунтованими підозрами та гучні політичні замовлення на кшталт “справи Шеремета” – понад 460 079 учасників бойових дій сьогодні – це вразлива група, яка потребує захисту від держави, яку боронила на війні або обороняє досі. 

На сайті Уповноваженого Верховної Ради України з питань прав людини можна знайти контакти Представника Уповноваженого у справах захисту прав військовослужбовців, ним є Чуйко Олег Анатолійович тел. 298-70-42 Chuiko@ombudsman.gov.ua. Чи наділений пан Олег достатніми повноваженнями для захисту прав військових, риторичне запитання. Кількість судових процесів військових з органами влади та замкнуте коло цього процесу, безсилля перед системою, де громадськість кричить в прірву і доходить до висновку:”дістало!” .

То хто захистить ветеранів, поки Міністерство не наділене повноваженнями втручатися в процес, а МВС – це “бабця Ґреммі” для ветеранів? 

На сайті Міністерства у справах ветеранів новина про створення Інституції ветеранського Омбудсмена. http://bit.ly/39okvS5

Омбудсмен — посадова особа, на яку покладаються функції контролю за дотриманням законних прав та інтересів громадян у діяльності органів виконавчої влади та посадових осіб. Така Інституція є, до прикладу в Канаді  https://ombudsman-veterans.gc.ca/en

Жіночий ветеранський рух активно підіймав питання створення військового омбудсмена, зараз задаємо нашій аудиторії 2 запитання:

Чи підтримуєте ви створення Інституції ветеранського Омбудсмена?  

Якими повноваженнями повинен бути наділений ветеранський омбудсмен, щоб був результат?