Збори учасниць Руху

23 грудня 2020 року відбулося засідання загальних зборів організації в онлайн форматі. Присутніми були більшість учасниць Жіночого ветеранського руху.

Представниця правління ГО “ЖВР” Юлія Кіріллова презентувала напрацювання організації за попередній рік роботи. Зокрема, це участь активісток Руху в Марші захисників 2020; висадження Алей пам’яті в Львові, Черкасах, Житомирі та Броварах; адвокаційна робота в співпраці з МФО “Рівні можливості” та ГО “Юридичною сотнею” щодо медичного забезпечення відповідно до ґендерно-чутливих потреб. 

На зборах проголосували за створення регіональних осередків, на додаток до Львівського — м. Рівне та м. Запоріжжя, обговорювали кандидатури потенційних очільниць. 

Крім  основних напрямків діяльності таких як підтримка ветеранок, адвокаційні кампанії, військово-патріотичне виховання, культура вшанування пам’яті, Рух для себе пріоритетами на 2021 рік визначив питання миробудування та захист довкілля.

Цьогоріч Жіночий ветеранський рух планує суттєво збільшити кількість своїх учасниць для створення потужної мережі взаємопідтримки та реалізації задуманих проєктів по всій території України.

Якщо ти ветеранка, волонтерка чи діюча військова — приєднуйся.

https://docs.google.com/forms/d/126DBUvZc4xqD9SrXpG1N9AEczjIxAk75IEtDdQc-cTQ/viewform?edit_requested=true\